O nas

Witaj w Krainie Fantazji!

Kraina Fantazji wyjątkowa, profesjonalnie wyposażona sal zabaw dla dzieci, Firma powstała w 1999 roku i funkcjonuje do dni dzisiejszego. Obecnie w Szczecinie jest 1 bawialnia przeznaczone dla dzieci w przedziale wiekowym od 1 roku do 6 lat oraz 1 Rodzinny Klub Gier i Zabaw – Klub Nastolatka (Nasto% Klub Nastolatka).

Kraina Fantazji oraz Nasto% zajmuje się również organizacją imprez okolicznościowych (w każdym punkcie są wydzielone pomieszczenia pełniące funkcje salek urodzinowych). Wyposażone są one w duży stół oraz ławki, oddzielone są od części zabawowej siatką lub znajdują się w specjalnym, osobnym pomieszczeniu. Salki konsumpcyjne są zawsze pięknie udekorowane, gotowe na wyjątkowe przyjecie. Kraina Fantazji wyposażona jest w mini barek, szatnię oraz toalety dla dzieci.

Bezpieczeństwo

Dla zwiększenia bezpieczeństwa każda sala jest monitorowana.

Pracownicy

Załoga naszej firmy to wykształceni, odpowiedzialni i sympatyczni pracownicy dbający o bezpieczeństwo i komfort zarówno dzieci jak i ich rodziców.

Lokalizacja

Nasze bawialnie mieszczą się w dobrze skomunikowanych punktach.

Ubezpieczenie i certyfikaty

Wszystkie bawialnie sieci Kraina Fantazji i Nasto% posiadają aktualne certyfikaty bezpieczeństwa oraz stosowne atesty PZH i Sanepidu.
Posiadamy corocznie aktualizowane polisu OC/NNW.

Sprzęt

Sprzęt i wyposażenie naszych sal pochodzi od renomowanych producentów i jest dopuszczony do eksploatacji na terenie Polski.

Komfort

W każdej sali dla poprawienia komfortu zainstalowaliśmy odpowiednie nagłośnienie, dzięki któremu najmłodszym podczas zabawy towarzyszy dziecięca muzyka.

Bawialnia w Centrum Handlowym ATRIUM MOLO (Gumieńce)

 

Funkcjonuje na rynku od 18 lat, mimo takiego upływu czasu, cieszy się wielkim uznaniem wśród naszych klientów. Znajduje się na pierwszym piętrze Centrum Handlowego, na przeciw Media Markt. Na 160m2 powierzchni zabawowej znajduje się duże urządzenie zabawowe – dwupoziomowa konstrukcja przestrzenna o powierzchni około 30 m2, osłonięta miękką otuliną, a powierzchnie zabawowe przedzielone są kolorową siatką. Wewnątrz urządzenia zainstalowane są takie atrakcje jak suchy basen z mnóstwem kolorowych kulek, wieża, pochyły podest, rynnowa, prosta zjeżdżalnia, podwieszana kładka, ruchoma, bujana deska, przejście po trapezie z siatki. Największą atrakcją i dumą bawialni jest jedyny pod dachem profesjonalny batut do skakania (tzw. trampolina). W sali znajduje się także kolorowa przeplotnia z tunelem i mini ślizgawką, wieża statek, rycerski zamek, kryjówka dla dzieci, tablica do malowania, domek i kuchnia z zestawem naczynek, koszykówka, piłki, gumowe skakanki, koń na płozach, tor z samochodem, stacja benzynowa, duże klocki oraz kostki do składania. Dzieci lubiące rozrywki mogą zagrać w piłkarzyki lub mini hokeya. Chłopcy mają do wyboru mnóstwo kolorowych pojazdów – straż, policja, pikap, sztaplarka, zig zag, motorki, rowerki, natomiast dla dziewczynek są autka księżniczki, kareta, bujana rybka. Maluchy mogą pobujać się na huśtawce lub bujaczkach. Wszystkie zabawki są bardzo atrakcyjne, atestowane i od renomowanych firm takich jak Little Tiks, Smoby, Big, Step2. Sala kolorowa, ładnie udekorowana i wymalowana, wyłożona miękką, atestowaną nową wykładziną w dziecięcym wzorze. Bawialnia idealna dla dzieci w wieku 3-10 lat.

NASTO% Klub Nastolatka w Galerii Nowy Turzyn (Centrum)

 

Atrakcyjny Klub stworzony z myślą o dzieciach powyżej 8 lat. Na 350m2 znajdują się różne sale z wieloma atrakcjami. Laserowy tor przeszkód, park linowy, xbox kinect z telebimem i parkietem, profesjonalna trampolina, armatki pneumatyczne do bitwy piankowej, paintball, sala w klimacie monster oraz efektowna gra światłem Mini Laser Tag.

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Subscribe to Our Newsletter